Doğayla içiçe...

Anadolu yakası Pendik Kurtköy de bulunan Still İstanbul Diamond Projesinde daha önce gerçeklestirilen tüm Yeşilyurt İnşaat Projelerinde olduğu gibi geniş yeşil alanlar projenin ana özelligini oluşturmaktadır. Özel olarak planlanan yeşil alan içerisinde her yaş grubuna ve her yaş grubundan insanın ilgi alanlarına hitap eden alanlar mevcuttur. Çocuklar için trombolin, mini clup, çocuk parkı. Gençler için çok amaçlı (basketbol, voleybol, mini futbol) spor alanı ve genel kullanım amaçlı yürüyüş yolu, bulvar, kamelyalar, açık yüzme havuzu, meyve bahçesi, hobi bahçesi ve chill out alanlar oluşturularak doğayla içiçe bir ortam oluşturulmuştur.

Gelin sizde Anadolu yakasının verdiği huzur ve doğal güzelliklerini, sizi ve ailenizi yarına taşıyacak konforlu daire ve yaşam alanlarında doyasıya yaşamaya başlayın.

Huzur dolu...

Yoğun iş temposu ve metropol karmaşasından uzaklaşmak isteyenler için İstanbul’un yeni merkezi Kurtköy’de Still İstanbul Diamond evleri, yeşil alan içerisinde bulunan açık yüzme havuzu ve havuz etrafında oluşturulan oturma, yürüme ve spor alanlarıyla sizi daha huzurlu bir ortama davet ediyor. Anadolu yakasının en iyi inşaat projelerinden biri olan; Kurtköy’un sakin kent yaşamının tüm avantajlarını içinde barındıran StillLife Konsepti ile Proje sakinlerinin boş vakitlerini en güzel şekilde değerlendirmesini hedefledik.

Yaşama değer katmak, kalabalıktan uzaklaşmak, konforu yaşamak artık çok kolay. Bu kolaylığı daha önceki projelerimizde olduğu gibi StillLife Konsepti ile sizi yormadan hayata geçiriyoruz.

Sağlıklı ve zinde...

Hayatımızda vazgeçilmez hale gelen spor, Still İstanbul Diamond’ da daha keyifli. Proje kapsamında bulunan kapalı spor salonunda ileri standartta kardiyo aletlerinin yanısıra, fitness center olanaklarını da mümkün olan en yüksek seviyeye çıkarmayı planladık.

Bu anlamda: Aerobik, Plates, Yoga, Step, Cycling, Kardiyo Kick Box gibi yeni aktiviteler kapalı spor merkezimizi renklendirecek ve konuklarımızın hoş vakit geçirmelerini sağlayacaktır. Gün boyu kapalı devre müzik sistemi ve filtre edilmiş iklimleme sistemi ile desteklenen salon atmosferimiz, aynı zamanda sizlerin sağlıklı ve zinde kalmanızı sağlamak için düzenlendi.

Sessiz ve sakin...

Still İstanbul Diamond; Sakinliğin ön plana çıktığı yaşam enerjisinin arttığı, doğayla iç içe olmanın verdiği zindelik ve sağlığın modern mimari ile birleştiği yeni bir yaşam alanı. Projemize başlamadan önce gerek eski projelerimizde ev sahibi yaptığımız gerekse yeni ev sahibi yapacağımız tüm seçkin ailelerle yaptığımız anketlerle projemize sizlerin rahat edebileceği şekide yön verdik. Hem yaz hem de kış aylarında konuklarımızın boş vakitlerini değerlendirebileceği ve günün stresini atabilecegi özel bir mekan olarak kapalı spor merkezinin hemen yanında tasarlanan alanda, saunadan buhar banyosuna, jakuziden Türk hamamına, kapalı yüzme havuzundan dinlenme odasına kadar her ayrıntıyı sizler için düşündük.

Neşeli ve eğlenceli...

Yeni projemizde ister tek başınıza, isterseniz aileniz veya dostlarınızla birlikte boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz, geleneksel komşuluk ilişkilerini geliştireceğiniz ortak alan içerisinde sizin için oluşturulan oyun, okuma, hobi ve oturma alanları ile neşeli ve eğlenceli zamanlar sizleri bekliyor.

Kurtkoy’un en iddali konut yaşam konsepti StillLife ile Still İstanbul Diamond sadece konutları ile değil önerdiği yaşam tarzı ile hayatınızı zenginleştirecek.

Still İstanbul Diamond ile uzun ve keyifli bir hayat yolculuğu sizi bekliyor. Konfüçyus'un dediği gibi “Uzun bir yolculuk tek bir adımla başlar”. Yeni yaşamınıza ilk adımınız için sizi bekliyoruz...

E-bülten üyeliği

E-Bülten listesine kayıt olarak, Still İstanbul Diamond ve Yeşilyurt İnşaat’ın duyurulardan haberdar olmak istiyorum.