Mimari

Yüksek bir yaşam kalitesinin yanı sıra, gelecek için de cazip bir yatırım fırsatı sunan Yeşilyurt İnşaat’ın yeni projesi Still İstanbul Diamond, Pendik Kurtköy’de göz kamaştırıyor.

Tüm ayrıntıları tek tek düşünülerek sizler için tasarlanan, yaşam kalitesini yükselten, tamamı güneş gören, 1+1, 2+1, 3+1 olmak üzere toplam 214 daire, her dairede hayalinizdeki yaşam için, ideal kullanımlı balkonlar ve İstanbul’daki birçok inşaat projesinden fazla kullanım alanı sunan keyifli bahçe katları yer almaktadır.

Yatırımın yoğunlaştığı Anadolu yakası Pendik Kurtköy’deki projemizin, toplam alanın %85'i yeşil alana ayrılan Still İstanbul Diamond’da, özel olarak planlanan hobi bahçeleri, sizi iş yoğunluğundan, gürültüden uzaklaştıracak ve temiz havada vakit geçirme şansı verecek. Hobi bahçelerinde dilerseniz salatalık, domates gibi istediğiniz bir ürünü yetiştirebilecek, özellikle çocuklar için dikilmiş büyük meyve ağaçlarında; kiraz, erik, ayva, şeftali, elma, armut gibi meyvelerin nasıl yetiştiğini görebileceksiniz.

Proje tüm olanaklarının yanı sıra, çocuklar için trombolin, mini clup, çocuk parkı. Gençler için çok amaçlı (basketbol, voleybol, mini futbol) spor alanı ve genel kullanım amaçlı yürüyüş yolu, bulvar, kamelyalar, yarı olimpik yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, özel site güvenliği, açık/kapalı otopark, tüm sitede fiber internet, geri dönüşüm istasyonu, bisiklet parkı, şarj istasyonu ile her türlü ihtiyacınıza cevap vermektedir.

Projemizin tamamında gerek mimari gerekse teknik açıdan,hayatınıza değer katacak kaliteli ve güvenli inşaat materyalleri kullanılmış olup, güvenli mimari ve yönetmeliklere tam olarak uyulup geleceğe güvenle bakmanız için tüm yatırımlar yapılmıştır.

Yaşam kalitesi yüksek, tamamı güneş gören dairelerle
geleceğe güvenle bakın!

Still İstanbul Diamond, mimarisi ve alternatif yaşam alanları tercihleriyle bölgedeki değerli projelerden farklı olarak siz oturumcu ve yatırımcılarına kendine özgü bir yaşam tarzı sunmaktadır.

Kendine özgü...

Kurtköy’de Still İstanbul ve Still Comfort projelerimizin ardından gerçekleştirdiğimiz bu üçüncü projede amacımız, değişen mimari trendleri, ihtiyaçları ve yenilikleri projenin her safhasına yansıtmak, bununla birlikte gerek oturumcusuna gerek yatırımcısına değer katabilecek kalite ve estetikte konut üreterek, dünü değil yarını garanti altına alan, bölgenin en iyi planlanmış projesini hayata geçirmektir.

Hayat senin hayatın, istediğin gibi yaşa!

E-bülten üyeliği

E-Bülten listesine kayıt olarak, Still İstanbul Diamond ve Yeşilyurt İnşaat’ın duyurulardan haberdar olmak istiyorum.